Hunting Travel > Rosja

Menu Filter

Warning: Missing argument 2 for sf_submit_page_title_logged_in() in /home/rca/ftp/backup_2021-01-11/ftp/hunting2/wp-content/themes/spotfinder/includes/page/functions/functions.php on line 168

Notice: Undefined variable: post_id in /home/rca/ftp/backup_2021-01-11/ftp/hunting2/wp-content/themes/spotfinder/includes/page/functions/functions.php on line 171

Notice: Undefined variable: post_id in /home/rca/ftp/backup_2021-01-11/ftp/hunting2/wp-content/themes/spotfinder/includes/page/functions/functions.php on line 173

Polowania w RosjiOferta naszej firmy na terenie Rosji skupia się na dwóch rodzajach polowań. Pierwsze to polowania na niedźwiedzie. W części azjatyckiej Rosji znajdują się tereny największego zagęszczenia niedźwiedzia brunatnego na świecie.

Nasza firma organizuje polowania na tego pięknego i niebezpiecznego zwierza w najciekawszych miejscach wschodnich wybrzeży Pacyfiku. Specjalną ofertą naszej firmy są polowania na wybrzeżu Morza Ochockiego oraz w dorzeczu rzeki Amur.
Nad Morzem Ochockim organizujemy polowania dla wymagających myśliwych, posiadających dobrą kondycję fizyczną. Polowania organizowane są zarówno na wiosnę (przełom maja i czerwca), jak i w jesieni (sierpień-wrzesień). Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wyjątkową skuteczność. W tym samym miejscu w okresie od początku września oferujemy polowania na byki łosie. Polujemy dwoma metodami. Podczas pory godowej metodą wabienia, a w późniejszym okresie z psami (łajki).

Trofea nadamurskich łosi nie są takie imponujące jak kamczackie, ale znacznie większe od białoruskich (średnia waga ponad 20 kg). Specjalną ofertą naszego biura jest polowanie na niedźwiedzia amurskiego (podgatunek niedźwiedzia brunatnego) w jednym z najpiękniejszych zakątków Kraju Nadmorskiego. Na północnych krańcach Rosji organizujemy polowania na gęsi dla amatorów polowań na ptaki,.

W stałej ofercie naszego biura są również polowania na głuszce, cietrzewie, jarząbki i słonki, a także polowania na wilki. Oferty przygotowujemy również indywidualnie.